Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları ile güvenli ve sigorta garantili ev taşıma hizmetleri sunuyoruz. İstanbul’un en iyi şehirler arası nakliyat şirketi ile yazılı sözleşmeli taşının. Korona virüs tedbirleri alan şehirler arası nakliye şirketi olarak bütün tedbirleri alarak güvenli nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması

Şehirlerarası evden eve nakliyat çalışmalarımızı genellikle müşterilerimizin hoşuna gidecek çalışmalar yaparak daha cazip hale getirmekteyiz. Bunların en başında araç takip sistemini kurarak müşterilerimizin eşyalarının nerede olduğunu bilmelerini, eşyaların durumu hakkında bilgi almalarını sağlamak amacıyla bu tip bir çalışma yapmaktayız. Onun yanında müşterilerim için bireysel müşteri hizmetleri oluşturarak her müşterimize detaylı bilgi aktaracak alanında acil ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet akışı oluşturmaktayız. Müşterilerimizin genellikle şehirlerarası nakliyat çalışmalarında anlık ihtiyaçlara cevap verebilecek nakliyat hizmetleri oluşturuyoruz. Araç tedarik etme konusunda ve uzman personel tedarik etme konusunda her türlü detaylı çalışmayı planlı bir şekilde yapmaktayız.

En Ucuz Garantili Şehirlerarası Nakliyat Şirketi

Müşterilerimizin firmamıza taleplerini bildirmeleri karşılığında en kolay taşınma tekliflerini kendilerine sunmaktayız. Taşınma hizmetleri kapsamında parça eşya taşıma, sigortalı taşıma, asansörlü eşya taşıma seçeneklerini müşterilerimizle ayrıntılı bir şekilde görüşmekteyiz. Şehirlerarası yapılacak çalışmalar kapsamında özellikle yol güzergahında ortaya çıkabilecek her türlü aksaklık en başta yapılan planlar dahilinde kontrol altına alınmaktadır. Şehirlerarası nakliye çalışmalarımızda sadece parça eşya veya ev eşyası taşıma gibi sınırlı sayıda hizmet oluşturmuyoruz.

Kurumsal İstanbul Şehirler Arası Nakliye Firması

Kurumsal eşya taşıma, ofis taşıma, okul ve yurt taşıma, villa taşıma, antika eşya taşıma, çelik kasa taşıma, banka taşıma, fabrika ürünleri taşıma, gıda ve tekstil ürünleri taşıma gibi geniş kapsamlı çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalarımızı yürütürken şehirlerarası platformda adımızın ve amacımızın her zaman üst seviyelere ulaşabilmesi için özellikle müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalar olmasına aşırı önem veriyoruz. En başta belirtilmiş olan misyon, vizyon ve kalite politikası çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımızı hiçbir zaman sadece sözde bırakmamaya özen gösteriyoruz.

Garantili Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Genellikle yaptığımız bütün işlemleri evrak üzerinde resmi tutanaklar oluşturarak ıslak imza ile her türlü müşteri hakkını savunacak detaylar oluşturarak prensiplerimize bağlı davranmaktayız. Şehirlerarası evden eve nakliyat çalışmalarının genellikle müşterilerimize daha çok rahatlık sağlayabilmesi adına müşteri temsilcisi belirleyerek tamamen hem eşya kontrolünü, hem araç kontrolünü, hem de bilgi akışını hızlı bir şekilde oluşturmaktayız. Şehirlerarası nakliyat çalışmalarında önceliğimiz sorunsuz ve hızlı, aynı zamanda güvenli taşımacılık hizmetini yapmaktır. Ayrıca şehirlerarası evden eve nakliyat çalışmalarında eşya depolama hizmetlerini en uygun şartları oluşturarak profesyonel nitelikli bir şekilde vermekteyiz.

İstanbul İlden İle Nakliyat Firmaları

Eşya depolarımızın sızdırmazlık testlerinin sürekli yapılmış olması nem, rutubet ve diğer doğal afetlere karşı koruma altında tutulduğunu açıkça gösterecektir. Onun yanında kapalı devre kamera sistemi ile emniyet çemberinin oluşturulması gece bekçisi ve güvenlik görevlisi ile sürekli gözetim altında tutulması bu konuda verdiğimiz önemi açıkça göstermektedir.

Özellikle şehirlerarası nakliye çalışmalarında müşterilerimize en uygun şartlarda ve en uygun fiyatlarla taşınmasını sağlamaktayız. Bunun için eşya paketleme işlemlerinde özel titiz çalışmalar gerçekleştiren elemanlar kullanıyoruz. Kullanmış olduğumuz eşya paketleme malzemeleri özel seçilmiş ambalaj ürünleri olmaktadır. Havalı naylon ve diğer ürünlerden oluşan paketleme malzemelerini kullanan elemanlarımız hangi eşyanın maksimum koruma altına alınabilecek şekilde paketlenmesi gerektiğini bilen kişilerdir. Şehirlerarası nakliye çalışmalarında yapmış olduğumuz en önemli hizmetlerden birisi asansörlü eşya taşıma hizmeti olmaktadır.

Modern Şehirden Şehire Nakliyat Firmaları

Asansörlerimizin kendimize ait olması, modern donanım ve kullanıcı deneyiminin yüksek olması, emniyetli, güvenli, hızlı ve memnuniyet verici çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle müşterilerimizle evden eve nakliyat çalışmalarını görüşürken eşya asansörü kiralama veya eşya taşıma elemanı bulma gibi herhangi bir talepte bulunmuyoruz. Bütün işlemler tek elden gerçekleştirilmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarda evden eve nakliye fiyatları belirlenirken eşya asansörü kullanımı, sigortalama, ambalaj malzemesi kullanımı gibi seçenekler tamamen fiyatlara dahil olarak hesaplanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Veren Firmalar

Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti verilerek sigortalama işlemlerinde detaylı çalışmalar önemli ölçüde açık ve şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar kapsamında şehirlerarası nakliye çalışmalarını ilkelerimize bağlı olarak yapıyoruz. Tüm aşamaları ve gerçekleşen bütün detayları müşterilerimiz ile sürekli paylaşım halinde işlerimizi yürütmekteyiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda ortaya çıkabilecek taleplerinizi bizlere bildirdiğiniz de en uygun fiyatı belirleyerek firmamızın farkını açıkça ortaya koymaktayız. Biz konuşma sırasında belirlenen fiyatlar üzerinden yapılan yerinde muayene işlemlerinde de birbirinden uzak olmayan evden eve nakliyat fiyatları ortaya çıkarmaktayız. 

Güvenli İstanbul Şehirler Arası Ev Taşıma Firması

Genellikle birçok evden eve nakliyat firması taşınma arasında özellikle şehirlerarası nakliyat çalışmalarında fiyat konusunda sorunlar ortaya çıkardığı görülmektedir. Bu sorunların en başında taşınma esnasında ortaya çıkabilecek köprü geçişleri, feribot geçişleri ve ekstra girişler evden eve nakliyat fiyatlarına ek olarak müşterilerden talep edilmektedir. Bu gibi sorunlar en başta planlanarak müşterilerle görüşülüp net fiyatlar uygulanmakta ve taşınma esnasında belirlenen fiyat üzerinden taşıma çalışmaları yapılmaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları belirleme aşamasında özellikle eşyaların bulunduğu kat, eşyaların büyüklüğü, eşyaların taşınacağı mesafe esas alınarak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bunun yanında eşya sigortalama işlemlerinde detaylı bir çalışma yapılarak eşyaların taşıma esnasında ortaya çıkabilecek hasarlar dahil poliçeye alınmaktadır. Poliçede yer alan bütün hususlar herhangi bir hasar ortaya çıkması durumunda sorgusuz sualsiz kasko sigorta kapsamında eşya sahiplerine ödemesi yapılmaktadır. 

En İyi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması

Evdiz Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ administrator

İstanbul'un en iyi evden eve nakliyat firması Evdiz Nakliyat şirketi en uygun fiyatlarla ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri sunar. İstanbul şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat servisi 7/24 hizmetinizdedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası yanı sıra tüm Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.

Cevap Bırakın